I konkurs „Uczący się Uniwersytet” na dofinansowanie studiów niestacjonarnych i podyplomowych dla pracowników już rozstrzygnięty!

Kategoria: Rezultaty, V.3.1

Ogłoszony w czerwcu br. konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wnioski złożyło 103 pracowników i pracowniczek Uniwersytetu. W ramach konkursu pracownicy mogli uzyskać dofinansowanie w wysokości 75% kosztu studiów.

Po przeprowadzeniu procedury konkursowej przyznano dofinansowanie 60 osobom ze środków Działania V.3.1 „Rozwój kompetencji pracowników” Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” oraz 12 osobom ze środków przekazanych przez Rektora UW.

Lista laureatów