Stypendia IDUB dla studentów UW z zakresu statystyki i zastosowań statystyki – edycja 2023

Kategoria: II.3.8, Nabory wniosków

Do grudnia br. studenci pierwszego roku studiów magisterskich lub czwartego roku jednolitych studiów magisterskich mogą wnioskować o Stypendia IDUB w ramach Działania II.3.8.

Celem Stypendium jest włączenie studentów studiów magisterskich, których zainteresowania naukowe związane są tematycznie z Działaniem II.3.8., w realizację projektów badawczych z zakresu statystyki lub zastosowań statystyki kierowanym przez opiekuna naukowego oraz stworzenie lepszych warunków ich rozwoju naukowego.

Regulamin przyznawania stypendiów