Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

[odwołane] Warsztaty i seminarium prowadzone przez prof. Jonasa Reesa z Uniwersytetu w Bielefeld

Kategoria: I.3.3, Wydarzenia

Warsztaty i seminarium prowadzone przez prof. Jonasa Reesa z Uniwersytetu w Bielefeld zostają odwołane. O nowym terminie poinformujemy w kolejnej wiadomości.

Centrum Doskonałości w Naukach Społecznych zaprasza na warsztaty i seminarium prowadzone przez prof. Jonasa Reesa z Uniwersytetu w Bielefeld.

Seminarium Interdyscyplinarne w Empirycznych Naukach Społecznych odbędzie się 13 marca od godz. 13:15 do 14:15.

Tytuł prezentacji prof. Jonasa Reesa to „From collective remembrance to collective forgetting: An empirical perspective on the current state of the German culture of memory”.

Streszczenie wystąpienia można znaleźć na stronie ISESS: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/seminars/isess/

Seminarium odbędzie się na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego w sali 303 (Krakowskie Przedmieście 26/28). Seminarium nie będzie transmitowane online. Rejestracja nie jest wymagana. Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Szczegółowy harmonogram wszystkich seminariów oraz aktualizowane biogramy prelegentów dostępne są na stronie: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/seminars/isess/

*

Warsztaty zatytułowane „Representative surveys at the intersection of science and practice” odbędą się 13 marca w godzinach 9:00-12:30 w Centrum Doskonałości Nauk Społecznych, budynek BUW, Dobra 56/66 (II piętro, sala 2.90). W budynku dostępna jest winda, w podziemiach płatny parking, przed budynkiem – stojak na rowery. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Opis warsztatów można znaleźć na stronie ISESS: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/workshops/.

Przypominamy, że rejestracja na warsztaty jest wymagana. Rejestracja jest otwarta do 8 piątku marca 2024. Liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz rejestracyjny dostępny jest do 10 marca na stronie: https://forms.gle/WUx9KrHx6Zpekibe8

Szczegółowy harmonogram wszystkich warsztatów oraz aktualizowane biogramy prelegentów dostępne są na stronie: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/workshops/