Dwa nowe konkursy dla laboratoriów badawczych na UW

Kategoria: I.4.1, Nabory wniosków

Od poniedziałku, 15.04.2024 można składać wnioski w dwóch kolejnych konkursach zorganizowanych w ramach Działania I.4.1 „Wzmocnienie potencjału Core Facility na Kampusie Ochota”.

Już po raz trzeci ruszył nabór na wyłonienie wniosków dotyczących utworzenia nowych akredytowanych laboratoriów badawczych na UW trwale zwiększających potencjał badawczy Uniwersytetu Warszawskiego. Kierownicy funkcjonujących laboratoriów Kampusu Ochota mogą do 15.05.2024 wnioskować o kwotę do 40 000 zł na wdrożenie systemu zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”.

Szczegółowe zasady konkursu »

* * *

Nowym konkursem ramach Działania I.4.1 jest natomiast konkurs na dofinansowanie utrzymania statusu istniejących laboratoriów akredytowanych zgodnych z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”. Kierownicy funkcjonujących akredytowanych laboratoriów Uniwersytetu Warszawskiego Kampusu Ochota mogą składać wnioski w tym naborze do 30.04.2024.

Szczegółowe zasady konkursu »