Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

TEDx University of Warsaw 2024

Kategoria: V.3.4, Wydarzenia

W tym roku już po raz trzeci zorganizowany zostanie TEDx University of Warsaw. W tegorocznej edycji weźmie udział 12 prelegentów, z czego 10 to osoby studiujące w Szkołach Doktorskich.

Co napędza naukę? Uczestniczki i uczestników tegorocznej edycji TEDx University of Warsaw najczęściej do pracy naukowej napędza ciekawość. Mają na oku – a czasem w ręku, w probówce lub kolbie – zmieniający się świat, starają się go zrozumieć, a potem o nim opowiadają. Już niedługo będzie ich można posłuchać! Z wystąpień dowiemy się, jak naukowo przewidywać przyszłość i jak Netflix zmienia telewizję. Posłuchamy o wpływie mikroplastiku na świat i o roli peptydów w walce z antybiotykoopornością – a to jeszcze nie wszystko!

Wydarzenie pt. „MIND THE CHANGE. Co napędza naukę?”, organizowane przez Centrum Współpracy i Dialogu przy współpracy ze Szkołami Doktorskimi, odbędzie się 25 kwietnia o 16:30 w Bibliotece Uniwersyteckiej (BUW, Sala Widowiskowa, poziom -1) w Warszawie.

Osoby zainteresowane obejrzeniem konferencji na żywo w BUW mogą się już rejestrować: https://tedxuniversityofwarsaw.uw.edu.pl/rejestracja/. Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy również do śledzenia informacji związanych z wydarzeniem i uczestnikami publikowanych codziennie na portalu FacebookLinkedIn TEDx’a oraz w mediach społecznościowych Centrum Współpracy i Dialogu: Facebook i Instagram. Utworzone zostało też wydarzenie na Facebooku.


TEDx to międzynarodowy format niezależnie organizowanych konferencji, które cieszą się ogromną rozpoznawalnością, stanowiąc przydatne narzędzie komunikacji naukowej.