Szkolenia z promocji wyników badań naukowych

Kategoria: III.3.2, Szkolenia

W związku z realizacją Działania III.3.2 „Promocja badań naukowych” we współpracy z Działaniem V.3.5 „Program rozwoju i doskonalenia kompetencji „miękkich” naukowców” przygotowaliśmy dla doktorantów, pracowników badawczych i pracowników badawczo-dydaktycznych UW szkolenie połączone z warsztatami poświęcone promocji wyników badań naukowych.

Szkolenie skierowane jest do osób prowadzących badania naukowe (wszystkich jednostek Uniwersytetu Warszawskiego), które chcą uzyskać wiedzę na temat promocji i popularyzacji wyników tych badań, oraz aplikować o środki finansowe na takie zadania. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób wybrać temat/zakres badań najlepiej nadających się do upowszechnienia oraz będą potrafili wybrać najlepszą formę popularyzacji i grupę docelową. Poznają również zasady doboru języka popularyzacji. Podczas sesji warsztatowej będą mieli możliwość stworzenia programu popularyzacji wybranego tematu badań własnych.

Zapraszamy w dwóch terminach: