Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Warsztaty i seminarium CESS z prof. Diliarą Valeevą z Uniwersytetu Amsterdamskiego

Kategoria: I.3.3, Wydarzenia

Centrum Doskonałości w Naukach Społecznych zaprasza na warsztaty i seminarium prowadzone przez prof. Diliarę Valeevę z Uniwersytetu Amsterdamskiego.

Seminarium Interdyscyplinarne w Empirycznych Naukach Społecznych odbędzie się 17 kwietnia od 15.00 do 16.00. Tytuł prezentacji prof. Diliary Valeevy to “Threads of Power: Exploring Corporate Networks and Their Societal Impact”.

Streszczenie wystąpienia można znaleźć na stronie ISESS: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/seminars/isess/

Seminarium odbędzie się na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego w Gmachu Audytoryjnym w sali 317 (Krakowskie Przedmieście 26/28). Seminarium nie będzie transmitowane online. Rejestracja nie jest wymagana. Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Szczegółowy harmonogram wszystkich seminariów oraz aktualizowane biogramy prelegentów dostępne są na stronie: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/seminars/isess/

*

Warsztaty zatytułowane „Social Network Analysis” odbędą się 18 kwietnia w godzinach 10:00-15:00 w Centrum Doskonałości Nauk Społecznych, budynek BUW, Dobra 56/66 (II piętro, sala 2.90). W budynku dostępna jest winda, w podziemiach płatny parking, przed budynkiem – stojak na rowery. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Opis warsztatów można znaleźć na stronie ISESS: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/workshops/.

Przypominamy, że rejestracja na warsztaty jest wymagana. Rejestracja jest otwarta do niedzieli 14 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://forms.gle/FL4xoaGJrTZXgURk8

Szczegółowy harmonogram wszystkich warsztatów oraz aktualizowane biogramy prelegentów dostępne są na stronie: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/workshops/