Konkurs dla wspólnych zespołów badawczych UW i WUM

Kategoria: Nabory wniosków, VI.1

28 października 2020 r. został uruchomiony konkurs dla wspólnych zespołów badawczych UW i WUM. Celem konkursu jest wsparcie współpracy pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym w obszarze wspólnych badań naukowych realizowanych przez obydwie uczelnie.

W ramach konkursu zostały uruchomione dwie ścieżki finansowania:

• na powstanie nowych zespołów badawczych, których celem jest sprawdzenie zdolności do przygotowania projektu naukowego (do 15 tys. PLN) oraz
  • na wsparcie istniejących zespołów badawczych, których celem jest wykonanie badań wstępnych, sprawdzających prawidłowość przyjętych hipotez (do 100 tys. PLN).

Wnioski można składać do 30 listopada 2020 r.

Szczegółowe zasady przyznawania środków