Druga edycja konkursu dla wspólnych zespołów badawczych UW i WUM

Kategoria: Nabory wniosków, VI.1

26 marca rozpoczęła się druga edycja konkursu na wspólne projekty UW i WUM. Zespoły naukowe mogą wnioskować o finansowanie do 100 tys. PLN ze środków IDUB UW oraz dodatkowo o min. 20% budżetu projektu jako wkład z WUM

Celem konkursu jest wsparcie współpracy pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym w obszarze badań naukowych, mających duży potencjał na pozyskanie grantów zewnętrznych na dalsze finansowanie badań i/albo wspólną publikację.

Nabór wniosków trwa do 10 maja 2021 r.

Szczegółowe cele konkursu, warunki rozliczenia wsparcia oraz zakładane rezultaty dostępne są na stronie:

Jednocześnie informujemy, że 14 kwietnia 2021 o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie informacyjne online dla wszystkich zainteresowanych wnioskodawców. Będzie to okazja do zapoznania się z założeniami konkursu oraz uzyskania odpowiedzi na wszystkie ew. pytania. Szczegóły oraz link do spotkania będzie dostępny na początku kwietnia na stronie IDUB w zakładce aktualności.