Wyniki konkursu na zatrudnienie techników i operatorów infrastruktury badawczej

Kategoria: I.4.1, I.4.2, Rezultaty

Komisja konkursowa na podstawie złożonych wniosków przyznała dofinansowania siedmiu jednostkom organizacyjnym UW w ramach wspólnego konkursu Działań I.4.1 i I.4.2.

Z przyznanych funduszy Wydział Fizyki, CeNT, Wydział Chemii, CNBCh, Wydział Biologii, Wydział Geologii oraz ŚLCJ dokonają zatrudnień techników i operatorów, których zatrudnieniem będzie opieka nad infrastrukturą, aktywne włączanie się w nawiązywanie współpracy z grupami badawczymi oraz firmami, przygotowanie webinariów, seminariów, szkoleń na temat laboratorium aparaturowego oraz infrastruktury. Pozwoli to na zwiększenie dostępności infrastruktury dla pracowników jednostek UW zlokalizowanych na Kampusie Ochota oraz dla firm zewnętrznych.

Wyniki konkursu na stronie Działania I.4.1

Wyniki konkursu na stronie Działania I.4.2