Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

I konkurs na dofinansowanie mobilności doktorantek i doktorantów UW

Kategoria: IV.4.1, Nabory wniosków

Działanie IV.4.1 zaprasza do aplikowania w ramach konkursu na dofinansowanie projektów, które umożliwią zdobycie przez doktorantów doświadczenia, wiedzy i umiejętności, a także podniesienie poziomu prowadzonych przez nich badań poprzez umożliwienie im odbycia krótkoterminowych wyjazdów naukowych do zagranicznych jednostek naukowych oraz udziału w szkoleniach.

Udział mogą wziąć wszyscy doktoranci i doktorantki Uniwersytetu Warszawskiego. Krótkoterminowe wyjazdy naukowe mogą też być realizowane w celu przeprowadzenia badań lub analiz bezpośrednio związanych z tematyką przygotowywanej rozprawy doktorskiej oraz konsultacji lub weryfikacji wyników badań bezpośrednio związanych z tematyką rozprawy doktorskiej. Można również aplikować o fundusze na udział w szkoleniach specjalistycznych, szkołach sezonowych (np. szkołach letnich lub zimowych), warsztatach, lub innej formie profesjonalnego szkolenia, które umożliwią wnioskodawcy nabycie umiejętności niezbędnych do realizacji badań w ramach przygotowanej rozprawy doktorskiej.

Nabór w konkursie trwa od 22.07 do 03.09.2021 r.

Zasady konkursu