Kurs języka polskiego dla zagranicznych pracowników UW

Kategoria: II.2.3, Szkolenia

Uniwersytet Warszawski oferuje bezpłatny, 30-godzinny kurs języka polskiego online dla pracowników zagranicznych. Kurs ma na celu naukę umiejętności komunikacyjnych, które mogą być przydatne podczas pracy i życia w Polsce.

Planowane są 3 grupy na 3 różnych poziomach zaawansowania, w zależności od potrzeb: od A0 do C1. Kurs jest również niepowtarzalną okazją do nawiązania kontaktów z innymi międzynarodowymi pracownikami i wymiany doświadczeń związanych z życiem i pracą w naszym kraju.

W ramach tego kursu oferujemy:

• bezpłatne uczestnictwo,
  • 30 godzin języka polskiego na różnych poziomach zaawansowania w zależności od potrzeb (A0 – C1),
  • test kwalifikacyjny,
  • profesjonalny i pełen pasji zespół lektorów,
  • zajęcia online,
  • świetna atmosfera w międzynarodowym środowisku.

Kiedy?

18.10 – 17.12.2021 i praca własna na platformie

Zajęcia odbywać się będą popołudniami, 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Dokładny harmonogram zajęć zostanie podany po utworzeniu grup.

Gdzie?

Online na Kampusie – platformie e-learningowej dla pracowników i Zoom.

Kto może się zgłosić?

Kurs przeznaczony jest dla międzynarodowych pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Przez pracownika należy rozumieć osobę zatrudnioną w okresie realizacji działania rozwojowego na Uniwersytecie na podstawie umowy o pracę lub mianowania.

Prosimy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona – kto pierwszy ten lepszy.

Zapisz się

Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z zespołem Welcome Point: welcome@uw.edu.pl