Akademia Rozwoju Kompetencji Liderów Nauki – szkolenia z zarządzania projektami i efektywności osobistej

Kategoria: I.2.3, Szkolenia, V.3.5

Od listopada 2021 r. zapraszamy na dedykowane szkolenia w ramach Akademii Rozwoju Kompetencji Liderów Nauki organizowane w ramach Działania V.3.5 „Program rozwoju i doskonalenia kompetencji »miękkich« naukowców” we współpracy z Działaniem I.2.3 „Zabezpieczenie na działalność patentową i publikacyjną”.

Szkolenia kierowane są do osób posiadających minimum tytuł doktora, zatrudnionych na podstawie umowy o pracę lub aktu mianowania w UW w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych, badawczych oraz badawczo-technicznych na

• Wydziale Biologii,
  • Wydziale Chemii,
  • Wydziale Geologii

lub w

• Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych,
  • Centrum Nowych Technologii,
  • Środowiskowym Laboratorium Ciężkich Jonów.

W ramach Akademii zostanie przeprowadzonych 12 szkoleń do końca bieżącego roku akademickiego, które obejmują następującą tematykę:

• zarządzanie projektami (2 szkolenia),
  • rekrutacja (2 szkolenia),
  • zarządzanie zespołem (2 szkolenia),
  • efektywna komunikacja w zespole (2 szkolenia),
  • efektywność osobista (2 szkolenia),
  • techniki radzenia sobie ze stresem (2 szkolenia).

Pozwoli to na rozwój kompetencji miękkich naukowców zatrudnionych na Uniwersytecie Warszawskim.

Każde szkolenie będzie składało się z sesji grupowej oraz dwóch sesji indywidualnych. Zajęcia będą nastawione na praktyczne aspekty omawianych tematów i pracę nad konkretnymi przykładami (szczególnie podczas sesji indywidualnych).

Sesje w ramach Akademii poprowadzą trenerzy biznesu z wieloletnim doświadczeniem.

W każdym szkoleniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 10 osób.

Pełna lista szkoleń wraz z linkami do rejestracji

Szczegółowych informacji na temat szkoleń udziela Łukasz Rodek (Menedżer Nauki POB I): lp.rodek@uw.edu.pl, tel. 22 55 41 008.