Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Szkolenia dla pracowników UW we współpracy z wydawcą Springer Nature

Kategoria: I.2.1, Szkolenia, V.3.1, V.3.5

Zapraszamy pracowników UW na dwa szkolenia on-line realizowane we współpracy z wydawnictwem Springer Nature: Academic Presentations oraz Research Data, które są organizowane w ramach działań: I.2.1 „Poprawa zdolności publikacyjnych”, V.3.1 „Rozwój kompetencji pracowników” oraz V.3.5 „Program rozwoju i doskonalenia kompetencji «miękkich» naukowców”.

Springer Nature jest jednym z największych wydawnictw czasopism naukowych na świecie (wydawca ponad 3000 czasopism, w których opublikowano ponad 7 milionów prac naukowych). Wśród czasopism publikowanych przez SN, ponad 1100 to czasopisma znajdujące się w pierwszym kwartylu w bazie Scopus, firma jest więc wydawcą najbardziej wpływowych czasopism  na świecie.

W ramach współpracy ze Springer Nature zapraszamy na następujące szkolenia on-line:

  • Academic Presentations: 27-28.10.2021
  • Research Data: 28-29.10.2021

Szkolenia będą realizowane w języku angielskim dla nauczycieli akademickich UW (przede wszystkich osób zatrudnionych w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych i badawczych) oraz pracowników administracyjnych, których zakres zadań wynikający z zajmowanego przez nich stanowiska/pełnionej funkcji/roli jest zgodny lub będzie w przyszłości z tematyką szkolenia.

Informacje nt. szkolenia „Academic Presentations” oraz rejestracja

Informacje nt. szkolenia „Research Data” oraz rejestracja

Pełen harmonogram działań rozwojowych