Zielony Uniwersytet Warszawski

Kategoria: IV.3.1, Mikrogranty, Nabory wniosków

O kwotę do 10 000 zł mogą starać się pracownicy i doktoranci na projekty o interdyscyplinarnym charakterze, które dotyczyć będą realizacji nowoczesnych badań w obszarze tematyki prośrodowiskowej, związanych z działaniami na rzecz ochrony bioróżnorodności, oszczędności zasobów naturalnych i kształtowaniu postaw proekologicznych.

Rozpoczęty 23.11.2021 r. konkurs ma na celu też podniesienie zdolności publikacyjnej UW oraz zwiększenie udziału pracowników posiadających tytuł magistra oraz młodych naukowców, w realizacji grantów badawczych, finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Przedmiotem dofinansowania jest realizacja badań na Uniwersytecie Warszawskim i publikacja ich wyników lub wykorzystanie zrealizowanych badań do złożenia wniosku o grant badawczy finansowany ze źródeł zewnętrznych.

Konkurs realizowany jest w ramach wewnętrznego systemu grantów Uniwersytetu Warszawskiego.

Nabór trwa do 13.01.2022 r. do godz. 16:00.

Zasady konkursu