Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Konferencja międzynarodowa „Re-Thinking Agency: Non-Anthropocentric Approaches”

Kategoria: I.3.12, Rezultaty, Wydarzenia

W dniach 3-5 lutego 2022 roku zapraszamy do udziału w konferencji „Re-Thinking Agency: Non-Anthropocentric Approaches”, organizowanej przez nasz Zespół Badawczy w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” na Uniwersytecie Warszawskim.

Wydarzenie to otwiera cykl sympozjów „Discourses of the (Post)Anthropocene” realizowanych we współpracy z partnerami strategicznymi naszego projektu: University of California, Los Angeles oraz Albert-Ludwigs-Universität Freiburg.

Swój udział w konferencji potwierdziło ponad 100 naukowców z całego świata: od Europy, przez Amerykę Północną i Południową, Afrykę, Azję, po Australię i Oceanię.

Otwierający konferencję wykład inauguracyjny zatytułowany „What Flashes Up: Errant Wanderings / Wonderings: The Materiality of Imagining, the Imaginings of Materiality” wygłosi prof. Karen Barad z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Santa Cruz.

Więcej szczegółów już wkrótce na facebook’u:
https://www.facebook.com/events/1146971775707111/