Dofinansowanie organizacji międzynarodowych szkół naukowych dla doktorantów i młodych pracowników naukowych

Kategoria: IV.4.2, Nabory wniosków

Od 28.06 wszyscy nauczyciel akademiccy zatrudnieni na Uniwersytecie Warszawskim mogą aplikować o środki na organizację na UW międzynarodowych szkół naukowych.

Uczestnictwo doktorantów i młodych pracowników naukowych ma dać im możliwość poszerzenia swojej wiedzy specjalistycznej o najnowsze światowe odkrycia oraz nawiązania kontaktów z osobami, które mogą być zainteresowane podjęciem współpracy naukowej lub przyjęciem ich do swoich grup badawczych (np. staże podoktorskie).

W ramach dofinansowania (w maksymalnej wysokości 200 tys. zł) można będzie sfinansować:

• przeloty, noclegi i diety wykładowców szkoły,
  • rejestrację audio-wideo oraz transmisję na żywo,
  • wynagrodzenia,
  • wynajem sal UW.

Zakończenie naboru wniosków: 05 września 2022 r.

Zasady naboru wniosków