17. edycja EU-REAL Workshop

Kategoria: II.4.1, Rezultaty

W dniach 8-10 września na Wydziale Nauk Ekonomicznych odbędzie się 17. edycja międzynarodowej konferencji „European Union Regional Economics Applications Laboratory (EU REAL) Workshop”.

Organizatorami Konferencji są The European Union – Regional Economics Applications Laboratory (EU-REAL) oraz Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest „Regional and urban economic modelling”, a zaproszeni Goście prezentować będą projekty badawcze z zakresu m.in. ekonometrii i statystyki przestrzennej, migracji i regionalnych rynków pracy oraz metod ilościowych w naukach regionalnych. W Konferencji wezmą udział badacze WNE UW: dr hab. Piotr Wójcik, prof. ucz., dr Xaquín Pérez-Sindín, dr hab. Katarzyna Kopczewska, prof. ucz., mgr Maria Kubara oraz dr hab. Bartłomiej Rokicki, prof. ucz.

Organizacja spotkania została wsparta grantem z Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”, Działanie II.4.1.