Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Małe Granty CRAC VIII

Kategoria: I.3.11, Nabory wniosków

Centrum Badań nad Cywilizacjami Starożytnymi UW ogłasza kolejny konkurs na Małe Granty wspierające aktywność naukową i upowszechnianie wyników badań nad starożytnością. Uwaga: od piątej edycji zmianie uległ formularz zgłoszeniowy.

Przedmiotem wniosków mogą być np. krótkie wyjazdy studyjne, staże lub kwerendy niezbędne do ukończenia artykułu lub wniosku grantowego, dofinansowanie publikacji w najlepszych wydawnictwach i czasopismach (zwłaszcza koszty korekty językowej i praw autorskich do ilustracji), organizacja międzynarodowych konferencji lub sesji na międzynarodowych kongresach, wizyty zagranicznych badaczy w ramach seminariów lub przygotowań do projektów badawczych. Wiele z tych wydatków może być finansowana również z Mikrograntów IDUB, na które nabór trwa w trybie ciągłym.

  • Wnioski mogą składać pracownicy i doktoranci UW zaangażowani w działalność badawczą i afiliujący swoje publikacje w PBN przy UW.
  • Maksymalna kwota dofinansowania to 15 000  zł.
  • Termin składania wniosków w najbliższym konkursie: 31 października 2022.
  • Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 15 listopada 2022.
  • Termin realizacji projektów, które otrzymają finansowanie: 15 listopada 2023.

szczegóły konkursu…