Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Wykłady specjalistyczne ze statystyki – zaproszenie do składania projektów w ramach Działania II.3.8

Kategoria: II.3.8, Nabory wniosków

Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki zaprasza do nadsyłania zgłoszeń na realizację projektów w ramach Działania II.3.8.

Zgłaszany projekt powinien:

  • mieć charakter naukowo-dydaktyczny i być zgodny z zakresem Działania II.3.8, realizować cele Działania;
  • ułatwiać wdrożenie studentów studiów magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego w badania naukowe;
  • przyczyniać się do realizacji celów Działania II.3.8.

Projekty powinny obejmować organizację wykładów specjalistycznych ze statystyki prowadzonych przez ekspertów w dziedzinie.

Okres realizacji projektu powinien wynosić do 3 miesięcy, a planowany termin jego zakończenia nie powinien przekroczyć 30 grudnia 2023 r.

Wszystkie koszty dotyczące projektu muszą zostać poniesione w trakcie realizacji projektu. Nie jest przewidziane finansowanie działań popularyzatorskich.

Maksymalna kwota projektu, o którą można aplikować wynosi 50 000 zł

O realizację projektu w ramach Działania II.3.8 mogą ubiegać się pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego planujący podjąć działania zgodne z treścią Działania II.3.8 i zakresem tematycznym POB III.

Zalecamy konsultację z kierownikiem Działania przed złożeniem wniosku w celu uzyskania szczegółowych wytycznych dla przygotowania zgłoszenia: pob3@mimuw.edu.pl

Zgłoszenia będą rozpatrywane w trzech turach. Termin nadsyłania zgłoszeń na realizację projektów w pierwszej turze do 5 stycznia 2023. Kolejne tury przewidywana jest w maju 2023.