Międzynarodowa letnia szkoła naukowa poświęcona badaniom jakościowym i etyce w badaniach nad edukacją

Kategoria: IV.4.2, Rezultaty, Wydarzenia

Wydział Pedagogiczny UW zaprasza doktorantki i doktorantów oraz młode pracowniczki i pracowników nauki do uczestnictwa w międzynarodowej letniej szkole naukowej poświęconej badaniom jakościowym i etyce w badaniach nad edukacją „The International Research Summer School 2023, IRSS2023 on Qualitative Research and Academic Integrity in Education”.

Wydarzenie odbędzie się na UW w dniach 3-7 lipca 2023 r.

Uczestniczki i uczestnicy IRSS 2023 będą mieli okazję, m.in.:

• rozwinąć własny warsztat badawczy we współpracy z ekspertami i liderami najnowszych, światowych trendów w projektowaniu i prowadzeniu badań jakościowych;
  • współtworzyć wspólnotę badawczą i poszerzyć kontakty naukowe;
  • przedyskutować swoje projekty badawcze i omówić potencjalną współpracę z badaczami oraz w ramach tworzenia międzynarodowych sieci badawczych.

Zgłoszenia trwają do 20 lutego 2023 r.

Szkoła IRSS2023 jest projektem realizowanym w ramach Działania IV.4.2 „Międzynarodowe szkoły letnie dla doktorantów i młodych pracowników naukowych”.

Strona szkoły letniej: szczegóły i zapisy