Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Międzynarodowa letnia szkoła naukowa „School on General Relativity, Astrophysics and Cosmology”

Kategoria: IV.4.2, Rezultaty

Od 24.07 do 04.08.2023 odbędzie się na Wydziale Fizyki w Warszawie oraz w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach Międzynarodowa letnia szkoła naukowa „School on General Relativity, Astrophysics and Cosmology”.

Umożliwi ona doktorantom i młodym pracownikom naukowym poszerzenie ich wiedzy specjalistycznej dotyczącej teorii grawitacji, modeli kwantowej grawitacji, astrofizyki relatywistycznej, kosmologii oraz fizyki fal grawitacyjnych. Planowanym rezultatem szkoły będzie nawiązanie kontaktów z uznanymi międzynarodowo ekspertami, którzy mogą być zainteresowani podjęciem współpracy naukowej z uczestnikami GRSch 2023 i przyjęciem ich do swoich grup badawczych.

Głównym organizatorem GRSch 2023 jest Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, wspierany przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja

„School on General Relativity, Astrophysics and Cosmology” jest projektem realizowanym w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” w Działaniu IV.4.2 „Międzynarodowe szkoły letnie dla doktorantów i młodych pracowników naukowych”.