[aktualizacja] Zostań opiekunem naukowym stypendysty lub stypendystki działań Marii Skłodowskiej-Curie!

Kategoria: I.1.3

Czy rozważali Państwo zostanie opiekunami naukowców i naukowczyń realizujących projekty Marie Skłodowska-Curie Actions Postdoctoral Fellowships (MSCA PF)?

Jeśli tak, zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2023 w godz. 13:00-16:00 w sali 1.120 w budynku przy Dobrej 55. Podczas spotkania wyjaśnimy, na czym polega ta rola zarówno na etapie przygotowania wniosku jak i na etapie realizacji projektu.

Program szkolenia

Szkolenie jest częścią Działania I.1.3 „Wspieranie naukowców z zagranicy aplikujących o wspólne prestiżowe granty badawcze z Uniwersytetem Warszawskim” programu IDUB, które ma na celu przyciągnięcie utalentowanych młodych badaczy i badaczek, chcących kontynuować swoje prace badawcze na Uniwersytecie Warszawskim. Naukowcy i naukowczynie, którzy wyrażą chęć złożenia wniosku z UW jako instytucją goszczącą, zostaną zaproszeni na 2/3-dniowy Master Class, podczas którego wezmą udział w warsztatach z pisania wniosków o grant MSCA PF i będą mieli okazję do spotkania z wybranymi opiekunami.

MSCA PF to indywidualne granty badawczo-szkoleniowe, których celem jest budowanie potencjału naukowego Europy poprzez wspieranie rozwoju utalentowanych młodych badaczy i badaczek.