Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Warsztaty CESS z analizy dyskursu z prof. Dariuszem Galasińskim

Kategoria: I.3.3, Szkolenia

20 października w godz. 9.00-14.00 prof. Dariusz Galasiński z Uniwersytetu Wrocławskiego poprowadzi warsztaty: „Discourse analysis within the perspective of critical discourse studies and critical linguistics”

Spotkanie odbędzie się w Centrum Doskonałości w Naukach Społecznych w BUW, ul. Dobra 56/66, Warszawa Powiśle (II piętro, sala 2.90). W budynku dostępna jest winda, w podziemiach płatny parking, przed budynkiem – stojak na rowery.

Szczegółowy program warsztatów oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie:

https://forms.gle/3R5AAqrYbRZocjfi8

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Prosimy o rejestrację poprzez wypełnienie formularza nie później niż do niedzieli 8 października 2023 r.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dariusz Galasiński jest profesorem Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest językoznawcą zainteresowanym zagadnieniami tradycyjnie poruszanymi przez psychologię i psychiatrię. Interesuje się zjawiskiem dyskursywnego budowania doświadczenia. W ciągu ostatniej dekady interesował się doświadczeniami związanymi z chorobą psychiczną. Opublikował książki na temat listów samobójczych pisanych przez mężczyzn (Discourses of Men’s Suicide Notes, Bloomsbury, 2017), męskiej depresji (Men’s Discourses of Depression, Palgrave, 2008) i doświadczeń ojców związanych z chorobami psychicznymi (Fathers, Fatherhood and Mental Illness, Palgrave, 2013).

więcej informacji o prof. Galasińskim »