Przedłużenie naboru w programie dla młodych badaczek i dydaktyczek

Kategoria: IV.5.2, Nabory wniosków

Do 14.11.2023 przedłużony został nabór wniosków w ramach Działania IV.5.2 dla badaczek zatrudnionych na UW.

Badaczki zatrudnione na Uniwersytecie Warszawskim, posiadające stopień doktora będą mogły uzyskać wsparcie na szkolenia, wsparcie mentora/ki w procesie realizacji planu badawczego i budowania sieci kontaktów, coaching utrzymujący zaangażowanie w obliczu trudności towarzyszących początkom kariery naukowej oraz na doradztwo dotyczące rozwoju kariery naukowej. Pozwoli to zwalczać problem utraty zaangażowania kobiet w toku rozwoju kariery naukowej i dydaktycznej oraz przeciwdziałać zjawisku „marnowania” potencjału badaczek i dydaktyczek na poszczególnych etapach kariery naukowej.

Zasady konkursu