Szkolenia i webinar z zarządzania danymi badawczymi dla pracowników i doktorantów UW

Kategoria: I.3.6, Szkolenia

Zapraszamy na zdalne szkolenia i webinar z zarządzania danymi badawczymi dla pracowników i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, które odbędą się 20, 21 i 28 listopada 2023 oraz 4 grudnia 2023 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Szkolenie organizowane przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Centrum Kompetencji Cyfrowych Uniwersytetu Warszawskiego poprowadzą Agnieszka Cybulska, Wojciech Fenrich i Katarzyna Gaczyńska z Platformy Otwartej Nauki (ICM UW). W czasie szkolenia przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi.

Szczegółowe informacje, w tym program i linki do rejestracji

Szkolenie realizowane jest w ramach działania I.3.6 „Humanistyka cyfrowa” programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.