Konsultacje społeczne w ramach Działania I.4.2. „Fundusz odnawiania i rozwoju infrastruktury badawczej”

Kategoria: I.4.2, Nabory wniosków, Rezultaty

Wszystkich członków społeczności Uniwersytetu Warszawskiego zapraszamy do udziału w konsultacjach projektów zgłoszonych w konkursie w ramach Działania I.4.2, którego celem jest wzmocnienie potencjału infrastruktury badawczej na Uniwersytecie Warszawskim.

Konsultacje społeczne rozpoczynają się w poniedziałek, 28.12.2020 r. Do 11.01.2021 r. członkowie społeczności UW będą mogli zapoznać się ze wszystkimi 46 przesłanymi projektami, a następnie przedstawić sugestie i wyrazić swoje zainteresowanie złożonymi wnioskami. Dzięki temu wnioskodawcy dostaną możliwość zmodyfikowania zaproponowanych projektów, poprzez np. scalenie dwóch podobnych pomysłów lub pozyskanie nowych interesariuszy.

Pełna lista nadesłanych projektów zostanie udostępniona na stronie Działania I.4.2 w zakładce

Zgłoszone wnioski