Działania rozwojowe

W ramach Programu IDUB przygotowujemy dla pracowników i doktorantów UW szeroką ofertę działań rozwojowych: kursy i szkolenia obejmujące taką tematykę jak m.in. umiejętności miękkie i interpersonalne, języki obce, zagadnienia prawne, zagadnienia informatyczne, zarządzanie nauką.

Pełną listę działań rozwojowych przygotowanych w ramach Programu IDUB można znaleźć na platformie edukacyjnej Kampus.

Informacje o harmonogramie publikowane są również przez Biuro Spraw Pracowniczych UW: harmonogramy szkoleń dla nauczycieli akademickich oraz harmonogramy szkoleń dla pracowników administracji, bibliotekarzy i obsługi.