Konkurs na wyłonienie projektów dotyczących utworzenia nowych akredytowanych laboratoriów badawczych

Kategoria: I.4.1, Nabory wniosków

Kierownicy funkcjonujących laboratoriów Uniwersytetu Warszawskiego Kampusu Ochota mogą wnioskować o dofinansowanie kwotą do 45 000 zł utworzenia nowych akredytowanych laboratoriów badawczych na UW trwale zwiększających potencjał badawczy Uniwersytetu.

Zakładanymi rezultatami wyłonionych projektów jest podjęcie przez wnioskujące laboratorium wdrożenia systemu zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”.

Nabór wniosków trwa do 31.03.2022.

Zasady konkursu