Wykłady „Implementation of empirical Bayes methods” profesora Daniela Yekutieli-ego z Uniwersytetu w Tel-Awiwie

Kategoria: II.3.8, Rezultaty

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych studentów studiów magisterskich lub doktoranckich do udziału w wykładzie „Implementation of empirical Bayes methods”, które będą odbywać się codziennie od poniedziałku, 17.10.2022 do piątku, 21.10.2022 o godz. 10:15-11:45. Ponadto dodatkowo we wtorek, 11.10.2022 o godz. 12:15 odbędzie się wykład wprowadzający prowadzony przez dra hab. Błażej Miasojedowa.

Kurs będzie oceniany na podstawie prac domowych. Student, który ukończy kurs może za niego uzyskać 3 ETCS.

Formularz rejestracji oraz dodatkowe informacje »