Zaproszenie na wykład i warsztaty

Kategoria: II.3.2, Wydarzenia

Centrum Zaangażowanych Badań nad Ciągłością Kulturową (Wydział „Artes Liberales”) serdecznie zaprasza na wykład i warsztaty Prof. Brigitty Busch z Uniwersytetu Wiedeńskiego i Uniwersytetu w Stellenbosch.

Profesor Brigitta Busch jest austriacko-szwajcarską slawistką, profesorką lingwistyki na Uniwersytecie Wiedeńskim. Profesor Busch jest ekspertką w dziedzinie komunikacji międzykulturowej i wielojęzyczności, jej badania koncentrują się między innymi na obszarach edukacji wielojęzycznej, mniejszościach i migracjach.

• Warsztaty „Practical workshop on language portraits” odbędą się 17.05.2023 (część 1) i 18.05.2023 (część 2), w godz. 10:00-12:30 w budynku BUW przy ul. Dobrej 56/66.
  • Wykład „Bringing the subject back into multilingualism research: exploring the linguistic repertoire and lived experience of minority language speakers and learners” odbędzie się 17.05.2023 o 16:45-18:15 w sali konferencyjnej Wydziału Artes Liberales.