Pierwsza edycja konkursu „Uczący się Uniwersytet”

Kategoria: Nabory wniosków, V.3.1

Zgodnie z ideą „uczenia się przez całe życie”, w odpowiedzi na rosnące zaangażowanie pracowników i pracowniczek w rozwój zawodowy, przygotowaliśmy w ramach Działania V.3.1 „Rozwój kompetencji pracowników UW” konkurs „Uczący się Uniwersytet”.

I. edycja konkursu jest skierowana do wszystkich osób zatrudnionych w Uniwersytecie w ramach umowy o pracę/ na podstawie mianowania – zarówno nauczycieli akademickich, jak i administracji, bibliotekarzy, informatyków, techników oraz innych grup zawodowych. Wnioskodawcy mogą starać się o dofinansowanie udziału w studiach podyplomowych (z wyłączeniem studiów typu MBA) oraz niestacjonarnych studiach I. i II. stopnia, jednolitych studiach magisterskich prowadzonych w Uniwersytecie Warszawskim.

Kwota dofinansowania w ramach konkursu wynosi 75% całkowitego kosztu udziału w działaniu rozwojowym.

Szczegółowe warunki udziału zostały opisane w Zasadach I. edycji konkursu „Uczący się Uniwersytet”:

Zasady konkursu