Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Kolejne szkolenie dla pracowników i doktorantów we współpracy z wydawcą Springer Nature

Kategoria: IV.4.1, Szkolenia, V.3.1, V.3.5

Zapraszamy pracowników i doktorantów UW na kolejne szkolenie on-line realizowane we współpracy z wydawnictwem Springer Nature: Academic Presentations. Warsztaty są organizowane w ramach działań: IV.4.1. „Kompleksowy program wsparcia dla doktorantów UW”, V.3.1 „Rozwój kompetencji pracowników” oraz V.3.5 „Program rozwoju i doskonalenia kompetencji «miękkich» naukowców”.

W ramach współpracy ze Springer Nature zapraszamy na szkolenie on-line: Academic Presentations, które będzie realizowane w dn. 29-30 listopada 2021 r.

Springer Nature jest jednym z największych wydawnictw czasopism naukowych na świecie (wydawca ponad 3000 czasopism, w których opublikowano ponad 7 milionów prac naukowych). Wśród czasopism publikowanych przez SN, ponad 1100 to czasopisma znajdujące się w pierwszym kwartylu w bazie Scopus, firma jest więc wydawcą najbardziej wpływowych czasopism na świecie.

Szkolenie ma charakter warsztatowy (odbywa się w formie webinarów) i będzie realizowane w języku angielskim dla nauczycieli akademickich (przede wszystkich osób zatrudnionych w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych i badawczych), pracowników administracyjnych, których zakres zadań wynikający z zajmowanego przez nich stanowiska/pełnionej funkcji/roli jest zgodny lub będzie w przyszłości z tematyką szkolenia, jak również młodych naukowców (doktorantów).

Informacje nt. szkolenia oraz rejestracja

Pełen harmonogram działań rozwojowych